خرید گل و گیاه ارزان در تهران

خرید گل و گیاه ارزان در تهران

در این مقاله میخوایم خرید گل و گیاه ارزان در تهران رو مورد برسی قرار بدیم . خرید گل و گیاه ارزان در تهران ممکن است امری مهم باشد که شما بتوانید با کمترین هزینه برای دوستانتان خوانواده یا خودتان خرید کنید تهران با وجود بازار های فراوان خرید شما را اسان تر میکند اما ایا ارزان تر هم میکند قیمت ها در تهران در زمینه گل و گیاه ثابت کرده که تهران کمی گران تر از سایر شهر ها میباشد.

خرید گل و گیاه ارزان در تهران

از کجا گل ارزان بخریم

روش‌های متفاوتی برای خرید گل در تهران وجود دارد که هر کس بسته به هدف، زمان و بودجه‌ای که دارد ،  میتواند گل ارزان خود را خریداری کند . در تهران خرید گل ارزان بسیار ساده میباشد و کار سخت و دشواری نیست تنها نیاز است کمی با بازار گل و گیاه اشنایی بیشتری داشته باشید که در این مقاله کاملا شما را راهنمایی خواهیم کرد .

خرید گل و گیاه ارزان در پایتخت به دو شیوه ساده انجام میشود

1.سنتی یا حضوری

  1. اینترنتی

خرید سنتی یا حضوری در تهران

این خرید از گذشته همراه همگی ما بوده و اکثریت مردم کشور عزیز ایران به این شیوه خرید میکنن .  قطعا حضور در گل فروشی و قرار گرفتن در بین گل‌ها تجربه‌ی جالبی است. ضمن اینکه شما می‌توانید چه از نظر حجم و چه از نظر نوع گل سلیقه‌ی خود را بیابید و دسته گلی دقیقا مطابق با آنچه که می‌خواهید سفارش دهید.  اما ایا این شیوه ، شیوه خوبیه ؟ خوب در جواب این سوال باید گفت که این نوع خرید  معایب و فوایدی داره که با هم مورد برسی قرار میدیم

خرید گل و گیاه ارزان در تهران

فواید خرید حضوری در تهران

1.شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه ها یا مراکز خرید محصولتونو ببینید و از بین محصولات موجود تهیه کنید.

2.بعد از خرید خریدتون رو مستقیما دریافت میکنید .

3.زیاد بودن تعداد مراکز خرید گل و گیاه.

معایب خرید حضوری تهران

1.کم بودن تنوع در یک فروشگاه به دلیل داشتن محدودیت.

2.از دست دادن زمان زیاد برای پیدا کردن گل و گیاه مورد نظرتون به دلیل ترافیک زیاد موجود در تهران.

3.قیمت های متنوع در هر فروشگاه باعث سردرگمی در خرید شما میشود.

خرید گل و گیاه ارزان در تهران

سفارش انلاین گل و گیاه ارزان در تهران

با گسترش تکنولوژی این امکان فراهم شده تا هر چیزی به صورت آنلاین نیز فروخته شود. گل فروشی های انلاینی نیز وجود دارد که با هم مورد برسی قرارشان خواهیم داد

فواید سفارش انلاین گل در تهران

1.سفارش گل به صورت آنلاین از جهات مختلفی مناسب است. مهمترین آن، صرفه جویی در زمان و عدم نیاز به مراجعه حضوری مشتری میباشد .

2.دیگر این نگرانی وجود ندارد که در نزدیکی شما گل فروشی مناسبی وجود دارد یا خیر و یا درکدام قسمت شهر قرار دارید از هرجا و در هر زمانی از روز می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید .

  1. سفارش اینترنتی، امکان ارسال گل از راه دور را فراهم میکند . فرقی ندارد در چه شهر یا کشوری باشید ، گل فروشی های آنلاین این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا از هر جایی که قصد داشته باشید برای دوست، مادر یا معشوقتان گل ارسال کنید و او را از راه دور سوپرایز کنید .

4.در سالیان گذشته نیز موضوع مهم دیگری است که به طور حتم برای مشتری حائز اهمیت می باشد ، گل فروشی‌های آنلاین برخلاف گل فروشی‌های سنتی که ابتدا گل می‌خرند و بعد آنرا می‌فروشند ،  ابتدا سفارش‌ها را می‌گیرند و پس از آن گل‌ها را خرند به همین دلیل گل‌ها معمولا خرید روز هستند و عمر طولانی‌تر نسبت به مغازه ‌های گل‌فروشی که ممکن است گل‌ها یکی دوروز مانده باشند ، خواهد داشت .

5.دیدن محصول نهایی نیز یکی دیگر از مزایای سفارش آنلاین است. همه ما دوست داریم بدانیم که دست آخر چه چیزی به دست ما می‌رسد. از آنجایی که در گل فروشی‌های اینترنتی طرح‌ها از قبل آمده و عکاسی شده‌اند. مشتری می‌داند گلی که به او تحویل داده می‌شود تقریبا چه شکلی است .

خرید گل و گیاه ارزان در تهران

معایب سفارش انلاین گل در تهران

در کنار تمام فوایدی که گل‌فروشی‌های آنلاین دارند معایبی نیز دارند که مهمترین آنها عدم امکان شخصی‌سازی است. به این معنی که مشتری نمی‌تواند انتخاب کند که از هر گل به چه تعداد و به چه نسبتی ترکیب شود و تقریبا دست او برای اعمال سلیقه بسته خواهد بود .

خرید گل از بازار گل در تهران

اگر چه خرید از بازار گل برای مشتری‌های خانگی چندان قابل تصور و محتمل نیست اما به هر حال می‌توان آن را هم به عنوان یکی از روش‌های خرید گل در نظر گرفت اگر چه قیمت‌ گل در این بازار‌ها به نسبت سایر گلفروشی‌ها پایین‌تر است اما خرید اینترنتی گلدان به صرفه تر میباشد زیرا بازار گل محلاتی برای مشتری خانگی چندان مقرون به صرفه نیست چرا که هزینه‌های زیادی چه از نظر رفت و آمد و چه از نظر زمانی به او تحمیل میشود

 لینک‌های مفید دیگر

درباره ی ntiyoew70563

مطلب پیشنهادی

عینک آفتابی زنانه دیور 2015

عینک آفتابی زنانه دیور 2015 را بههمراه تمام لوازم جانبی از ما بخواهید.عینک آفتابی زنانه …